Autorisering

Oversatte dokumenter må ofte legaliseres. Vi tilbyr legalisering av alle oversatte dokumenter. Andre tjenester inkluderer:

Vær oppmerksom på at vi trenger originaldokumentene for å kunne tilby legalisering. Du kan sende oss filene på e-post, eller sende kopier i posten, men når oversettelsen er ferdig og skal legaliseres må vi se originaldokumentene. Du kan altså sende originalene eller kopiene i posten, eller komme innom kontoret vårt og levere dem.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no