Notarius Publicus

Dokumenter som skal brukes i et annet land må sertifiseres av en Notarius Publicus. NOREMI hjelper deg mer enn gjerne med å få legalisert dokumentene med notarialbekreftelse, altså signert av en notarius publicus og stemplet med institusjonens embetsstempel.

Dette kan vi hjelpe deg med, men du må selv avgjøre om du trenger det eller ikke.

Les mer om dette på www.domstol.no

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no