IT oversettelse

30 % rabatt for nye kunder!

Nå de internasjonale markedene med produktene dine. Opp gjennom årene har IT-bransjen vokst og utvidet seg. Det samme har behovet for IT-oversettelser.

Prosjektlederne våre organiserer effektive oversettelser av IT-prosjekter, innen alt fra:

  • oversettelser av ERP-CRM-systemer
  • oversettelser av programvare
  • oversettelser av webkonstruksjon
  • multimediaoversettelser
  • oversettelser av elektronisk hjelp
  • oversettelser av moduler for e-læring
Hvis du ønsker mer informasjon, eller et pristilbud, klikk her.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no