Juridisk oversettelse

30 % rabatt for nye kunder!

Juridiske oversettelser av høy kvalitet. Vi gir 100 % garanti, både for nøyaktighet og kvalitet.

All informasjon om våre kunder og dokumentasjon vi mottar, behandles som sensitivt materiale og med den strengeste konfidensialitet.

Våre profesjonelle juridiske oversettere oversetter kun til morsmålet sitt, og bare innen sitt eget ekspertområde.

Vi tilbyr legalisering av alle oversatte dokumenter. I tillegg tilbyr vi notarialbekreftelse eller legalisering av oversatte dokumenter.

Juridiske oversettelser hos NOREMI inkluderer:

  • kontrakter
  • vilkår og betingelser
  • fullmakter
  • juridiske skjemaer og avtaler
  • juridiske korrespondanser
  • rettskjennelser
  • pressemeldinger
  • leieavtaler
  • eiendomsskjøter
  • åndsverk (varemerker, opphavsrett, patenter)
  • bedriftskommunikasjon/markedsføringsmateriale, nyhetsbrev, brosjyrer, presentasjoner, websider
Hvis du ønsker mer informasjon, eller et uforpliktende pristilbud, klikk her.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no