Medisinsk oversettelse

30 % rabatt for nye kunder!

NOREMI står klare til å tilby oversettelser fra kvalifiserte oversettere, med ekstra gjennomgang for å sikre at oversettelsen holder den høye kvaliteten som kreves for dette spesialiserte og utfordrende området.

Vi kan hjelpe deg med å oversette alle typer medisinske tekster:

  • legemiddelindustrien
  • bioteknologi
  • klinisk forskning
  • laboratorietjenester
  • diagnostikk
  • medisinsk utstyr
  • medisinske bandasjer og sårbehandling
  • helsekommunikasjon
Hvis du ønsker mer informasjon, eller et uforpliktende pristilbud, klikk her.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no