Nettside oversettelse | lokalisering

30 % rabatt for nye kunder!

Oversettelse og lokalisering av websider – bli sett av hele verden! Snakk samme språk som kundene dine! Nå ut til målgruppen din.

Vi oversetter websider til alle vesentlige forretningsspråk. Tjenestene våre omfatter oversettelse og lokalisering av websidens tekster og grensesnitt. Vi kan oversette html/xml-filene direkte, og levere formaterte oversettelser webansvarlig kan laste opp. Vi korrekturleser og tester alle språkversjoner før de går live.

Mange potensielle kjøpere vil ikke kjøpe varer og tjenester hvis ikke websiden er oversatt til morsmålet deres. Løsningen er enkel — lokaliser websiden din og få flere kunder!

Hvis du ønsker mer informasjon, eller et pristilbud, klikk her.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no