Olje, gass og energi oversettelse

30 % rabatt for nye kunder!

NOREMI tilbyr spesialiserte oversettelser innen gass-, olje- og energibransjen, og har erfaring med å koordinere store hasteoppdrag.

De aller beste tekniske oversetterne står klare til å hjelpe oss med å oversette innen dette svært spesialiserte og tekniske området.

Typiske små eller store prosjekter inkluderer:

  • tekniske håndbøker
  • markedskommunikasjon, reklamer og tekniske kontrakter
  • risikoanalyser
  • tilbud og anbud

I tillegg tilbyr NOREMI grafisk tilpasning til en rekke forskjellige formater, og kan gi deg dokumentet tilbake i hvilket format du skulle ønske.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no