Reiseliv og turisme oversettelse

30 % rabatt for nye kunder!

Norge er paradis for mange turister. Behovet for oversettelser innen reiseliv og turisme er derfor stort. Blant kundene våre innen reiseliv finner du hotellkjeder, flyselskaper og reisebyråer.

Vi kan hjelpe deg med å nå ut til målgruppen din!

Vi oversetter følgende materiale innen reiseliv og turisme:

  • håndbøker innen reiseliv og turisme (nasjonale, regionale, byer)
  • kart og reisebeskrivelser
  • websider og portaler
  • reklamekampanjer på Internett og frakoblede medier
  • materiale innen B2B- og bedriftskommunikasjon – nyhetsbrev, brosjyrer, presentasjoner, websider
  • ukeblader på fly
  • hotellportaler
  • PR-kampanjer
Hvis du ønsker mer informasjon, eller et uforpliktende pristilbud, klikk her.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no