Språk vi oversetter

30 % rabatt for nye kunder!

Ett stoppested for alle oversettelsene du trenger!  Hos NOREMI oversetter vi først og fremst til og fra nordiske språk, men vi hjelper deg gjerne hvis du trenger en oversettelse innen hvilke som helst andre språkkombinasjoner. Nedenfor finner du en liste over alle språkene i databasen vår. Samarbeidspartnerne våre i utlandet står klar til å hjelpe oss når som helst, derfor kan vi hjelpe deg uansett hvilket språk eller språkkombinasjon du trenger hjelp med.

Det er bare å spørre oss – kan NOREMI hjelpe med hvilken som helst språkkombinasjon?  Svaret vårt er – selvsagt, når trenger du oversettelsen?

Hvis du ønsker mer informasjon, eller et pristilbud, klikk her.

A

Abkhasisk, aceh, afrikaans, akan, albansk, amharisk, annuak, arabisk, armensk, aserbadjansk, assamesisk, assyrisk, azeri

B

Badini, baluchi, basjkirsk, bengali, berber, bien, bisai, bokmål, bosnisk, bulgarsk, burmesisk

C

Chin

D

Dansk, dari, dinka

E

Engelsk, estisk, ewe

F

Finsk, fransk

G

Ga, georgisk, gresk, grønlandsk, gujarati

H

Hebraisk, hindi, hviterussisk

I

Ibo, indonesisk, islandsk, italiensk

J

Japansk

K

Kantonesisk, karen, khmer, kikamba, kinesisk, kinyarwanda, kirundi, koreansk, kroatisk, kurmanji

L

Latvisk, lingala, litauisk, luganda, luo

M

Makedonsk, malaysisk, mandarin, mandinga, mandinga, mashi, mende, moldavisk, mongolsk

N

Nederlandsk, nepali, norsk, nynorsk

O

Oromisk

P

Pashto, persisk, polsk, portugisisk, punjabi

R

Romani (Uspes), rumensk, russisk

S

Samisk, serbisk, shaluk, singalesisk, slovakisk, slovensk, somali, sorani (irak), sorani (iran), spansk, svensk, swahili

T

Tagalog, tamil, thai, tibetansk, tigrinja, tshiluba, tsjekkisk, tsjetsjensk, turkmensk, twi, tyrkisk, tysk

U

Uighur, ukrainsk, ungarsk, urdu, usbekisk

V

Vietnamesisk

W

Wolof

Y

Yoruba

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no