Teknisk oversettelse

30 % rabatt for nye kunder!

Hvis du trenger oversettelse av tekniske håndbøker, bruksanvisninger eller patenter, står vi klare til å tilby deg våre aller beste tjenester innen tekniske oversettelser.

Våre erfaringer med tekniske oversettelser inkluderer:

  • bilindustrien
  • tekniske håndbøker og dokumentasjon
  • bygg- og anlegg
  • elektronikk
  • ingeniørvirksomhet
  • energi
  • IT
  • produksjon
  • medisinsk utstyr
  • telekommunikasjon
  • teknologi
  • transport

I tillegg tilbyr NOREMI grafisk tilpasning til en rekke forskjellige formater, og kan gi deg tilbake dokumentet i hvilket format du skulle ønske.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no