Vitnemål, attester, pass

30 % rabatt for nye kunder!

Det er som oftest privatkunder som har behov for dokumentoversettelser. Vi vet at du i de fleste tilfeller kommer til å trenge verifisering av en statsautorisert translatør med stempel fra Notarius Publicus og apostille fra fylkesmannen.

Dokumentoversettelser hos NOREMI inkluderer:

  • vitnemål
  • sertifikater (attester)
  • pass
  • vielsesattester
  • fødselsattester

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no