Språkvask og korrektur

30 % rabatt for nye kunder!

Alle filene våre korrekturleses før vi sender deg den ferdige oversettelsen. NOREMI sørger for at oversettelsen er riktig, både i forhold til tegnsetting, grammatikk, rettskrivning og generell stil. Hvis du likevel ønsker å publisere eller trykke dokumentet for offentlig publikasjon, og vil være 100 % sikker på at ordvalgene, setningsoppbygningen og tekststrukturen er riktige og lokalisert for leserne, kan du bestille ekstra språkvask i tillegg.

Det handler om kvalitet!

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no