Grafisk tilpasning (DTP)

30 % rabatt for nye kunder!

Vi bruker de aller nyeste oversettelsesprogrammene, og kan derfor jobbe med de fleste filformater. Vi sender deg den ferdige oversettelsen med akkurat samme layout som dokumentene hadde da vi mottok dem.

NOREMI oversetter alle typer dokumenter, materiale og tekniske håndbøker.

Vi støtter de mest vanlige filformatene, inkludert:

  • Microsoft Office-serien (Word, Excel, PowerPoint, Publisher)
  • HTML, XML
  • JPG, JPEG, BMP, TIFF
  • PDF
  • Adobe Photoshop
  • Adobe InDesign
  • Adobe FrameMaker
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Acrobat
  • QuarkXPress
  • Adobe PageMaker
  • AutoCAD
  • og mye mer ..
Kontakt oss for mer informasjon!

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no