Konferansetolking

Vi hjelper deg med å kommunisere problemfritt med deltakerne på den flernasjonale konferansen din.

Det er opp til deg å finne ut hvilken tjeneste som passer best for konferansen din, konsekutivtolking eller simultantolking.

30 % rabatt for nye kunder!

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no