Oppmøtetolking

Konsekutivtolking – tolking under møtene dine. NOREMI kan tilby deg en tolk, uansett hvilket språk du trenger tolk på.

Under konsekutivtolking snakker tolken etter at personen som snakker på kildespråket har snakket ferdig. Kommunikasjonen deles inn i segmenter. Tolken sitter eller står ved siden av personen som snakker på kildespråket, hører etter og tar notater. Etter at personen som snakker på kildespråket enten tar en pause eller er ferdig med å snakke, gjengir tolken hva som ble sagt på målspråket.

30 % rabatt for nye kunder!

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no