Simultantolking

Under simultantolking vil tolken gjengi alt til lytterne samtidig som personen som taler snakker.

Personene som snakker kan snakke fritt, uten å måtte vente på tolkens oversettelse. Simultantolking er avhengig av spesialutstyr, oversettelsen sendes via lytternes høretelefoner eller høyttalere.

Bli hørt og forstått på flere språk samtidig!

30 % rabatt for nye kunder!

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no