Telefontolking

Telefontolking passer best for mennesker som har behov for å snakke med hverandre, men befinner seg på forskjellige steder. Det tar langt kortere tid å få på plass en telefontolk enn å finne en tolk som kan møte opp på et bestemt sted. En telefontolk er derfor en perfekt løsning for nødssituasjoner.

30 % rabatt for nye kunder!

Kontakt oss for mer informasjon!

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no