Oversettelser polsk-norsk og norsk-polsk

Vi gir 30% rabatt til nye kunder!

NOREMI språktjenester oversetter fra polsk til norsk, og fra norsk til polsk, så vel som mellom utallige andre språk. Vi bruker bare oversettere som har målspråket som morsmål. Vår oppgave er å finne den dyktigste og best egnede oversetteren i forhold til emnet og stilen i enhver tekst vi mottar.

NOREMI benytter seg av spesialiserte team, som alle har spisskompetanse innen forskjellige felt, inkludert:

Du kan få et uforpliktende pristilbud nå med det samme, ved å sende dokumentene til oss eller komme innom kontoret vårt. Noremi tar betalt per ord.

Vi kan gjøre de fleste mindre oversettelser på 1–2 dager, og vi tar også imot hasteordrer på større prosjekt om det skulle være nødvendig.

For generelle forespørsler vennligst ta kontakt med prosjektkoordinatoren vår på post@noremi.no, eller kontakt gjerne en av våre medarbeidere direkte dersom du ønsker å motta svar på et bestemt språk.

Norske forespørsler: Sindre Quamme Bergan sindre@noremi.no
Engelske forespørsler: Emilijus Atminas emilijus@noremi.no
Tyske forespørsler: Jutta Schandel jutta@noremi.no
Franske forespørsler: David Henrion david@noremi.no
Russiske forespørsler: Halyna Maksymiv halyna@noremi.no
Spanske forespørsler: Dolores Aros dolores@noremi.no